Mobilje dhe te tjera

Shitet nga: kushtrim 13 Pri 11:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten mobilje: 3 kauqa, tavolina me 6 karrika, komoda, dhoma per femije komplet, tepia, staza 4+4, lavatriqe, shporet, lindi, etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim