Mobilje dhe teknik te bardh

Shitet nga: Shaban Demiri 20 Sht 17:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Jan te perdorura por nuk jan te prishta dhe te llomitura. Jan ne gjendje te mir.
Qmimi sipas marrveshjes
Sh.D.
+37744-243-503
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim