Mobilje dy tre ulesa dhe njo fotele garniture

Shitet nga: Defrim 22 Shk 13:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Dy tre ulesa dhe nje fotele ne gjendje te mire urgjent
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim