Mobilje me porosi dhe riparim

Shitet nga: Gezimi 27 Jan 21:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Bejm punimin e te gjitha llojeve te ulseve per sallona me porosi si dhe shtrata per femij per kontakt 044116807 dhe viber +38649794765.Po ashtu bejme riparimin dhe veshjen e te gjitha llojeve te kauqav.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim