Mobilje ne gjendje shume te mire

Shitet nga: Jeton 16 Mar 21:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten keto mobilje ne gjendje shume te mire dhe me cmim te ulet. Cmimi eshte i negociueshem. Numri kontaktues: +37744175345
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim