Mobilje per Dhome dite

Shitet nga: Mobilje 19 Pri 14:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

749 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Mobilje per dhome dite dy tresha nje dysh dhe nje njesh mobiljet Jane pak te perdorura por ne gjendje shume te mire pa asnje verejtje shiten ne nje qmim shume te arsyeshem krahas qmimit te blerjes.Dy treshat edhe shtrihen dhe jane shume te pershtatshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim