Mobilje per Sallon

Shitet nga: Besim P. 02 Pri 11:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes 3shen dhe 2 Fotele shume te bukura.
Çmimi i diskutueshem..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim