Mobilje per dhome dite

Shitet nga: gr 01 Shk 11:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR   500 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Mobiljet jane : nje tresh (qe shtrihet) , nje dysh dhe dy fotele
Çmimi eshte i diskutueshem.
Mund te kontaktojme edhe me Viber: +377 45 346-946

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim