Mobilje per dhome pritje

Shitet nga: arben 29 Mar 11:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes mobiljet e dhomes te pritjes,ku jane 1 treules,1 dyules dhe dy fotele,jane te ruajtura shume mir dhe kane nje ngjyr shum te bukur,nje tavoline shume e ruajtur dhe nje komodine te gjitha per nje cmim te volitshem per info kontakto ne 044/377-324
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim