Mobilje per dhome te dites

Shitet nga: genc 20 Jan 17:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

182 EUR   207 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten mobiljet per dhome te dites, jane te perdorura dhe mjaft te forta. Jane prodhim i vjeter dhe te qendrueshme, dorezat e drurit.

Mobiljet jane teper te ruajtura me dyshek/jogi te forte per fjetje.

perbehen prej : treshit qe shtrihet per fjetje dhe dyshit gjithashtu shtrihet per fjetje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim