Mobilje per sallon: njeshe, dyshe,treshe, tepih

Shitet nga: Bekim 07 Gsh 20:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten mobiljet shume te mira dhe pak te perdorura, gjithashtu edhe tepihu dy pjesesh dhe tavolina.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim