Mobilje per sallon bashke me tepih dhe tavoline

Shitet nga: Petrit 12 Sht 16:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes kompletin e mobiljeve per sallon bashke me
tepihe dhe tavoline.Ne komplet perfshihen treshja,dyshja dhe fotelja ku jane te bera nga materiali i antilopit te blera ne Amre te prodhuara ne Itali.Tavolina eshte nga druri ne gjendje te re.Tepihu eshte blere ne Inuka i perbere nga material dhe lekure me dimensione 180X260.
I gjithe kompleti(tavolina,tepihu si dhe seti i mobiljeve) eshte i ri.Arsyeja e shitjes eshte renovimi i shtepise.
Ka mundesi te blerjes edhe ne cope

Tepihu-80 euro
Tavolina-60 euro
Treshi-140 euro
Dyshi-100 euro
Fotelja-70 euro

Nese blihet tavolina,tepihu dhe seti i mobiljeve bashke qmimi eshte 350 euro.

Faleminderit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim