Mobilje per shitje

Shitet nga: Danush 13 Jan 14:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Treules qe shtrihet dhe dy fotele

Regalli 3.60m i gjate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim