Mobilje salloni

Shitet nga: ******* 08 Shk 10:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Mobile shum te pershtatshme per nje ambient me te vogel per qendrim ditor , per fjetje per dy persona dhe nje fijok te madhe .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim