Mobilje salloni 3,2,1

Shitet nga: Vali 06 Mar 22:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten mobiljet 3,2,1 jan si te reja dhe shume te rahatshme...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim