Mobilje salloni

Shitet nga: .. 01 Sht 17:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Mobilet jane te perbera nga nje 3-sh, nje 2-sh dhe nje fotele, keto mund te shtrohen dhe jane shume te pershtatshme per te fjetur. Cmimi i diskutushem. Mund te na kontaktoni wdhe ne viber...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim