Mobilje salloni

Shitet nga: Nora 20 Sht 12:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shitet nje kauq dysh dhe dy fotele si komplet mobiljeje salloni. Jane pak te perdorura, shume te rehatshme, dhe ne gjendje te rregullt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim