Mobilje salloni

Shitet nga: Ba 09 Tet 17:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes mobiljet (tresh, dysh - shtrihen)dhe fotele shume te ruajtura, ne gjendje shume te mire, tavoline e pritjes, 2 tepiha
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim