Mobilje salloni

Shitet nga: Yll 10 Jan 14:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten mobiljet per sallon, 3 (me mundesi te shtrirjes) dhe 2. Ne gjendje te rregullt. Prodhim i SIMPO.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim