Mobilje salloni

Shitet nga: Liridon Thaqi 08 Shk 20:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes mobiljet e sallonit se bashku me tavolin ne gjendje teper te mir dhe me garancion. Mobiljet e ardhura nga Zvicrra... Mobiljet jan treshe dyshe dhe njeshe. Treshja eshte me mekanizmin e shtrirjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim