Mobilje salloni

Shitet nga: Loriku 23 Shk 22:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Jane ne gjendje te rregullt dhe shum pak te perdorura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim