Mobilje shume pak t perdorura dhe aparate amviseri

Shitet nga: Daut 28 Jan 00:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes ni dhome per
Femije , ni dollap te madh per garderobe,frigorifer te ri beko , lavatriqe ahume te mire te gjitha me
Cmime te volitshme na shkruani ne viber 045288662
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim