Mobilje shume pak te perdorura

Shitet nga: daut krasniqi 21 Tet 20:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
shes mobiljet dy kauqa ,nje fotele dhe tavolina me cmim te volitshem ...cmimi 180 euro pak i diskutueshem
mobiljet gjenden ne rrugen B te rrethi i ri ,kati i pare i banimit na kontaktoni ne tel ose viber 044684396
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim