Mobilje te lekures,treules ,dyules dhe tavolina

Shitet nga: enver 04 Maj 22:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Mobiljet jane te lekures dhe perfshin treulesin, dyulesin dhe tavolinen,,
Jane te perdorura shume pak,dhe jane ne gjendje te mire,
Jane te pershtatshme per zyre dhe te tjera....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim