Mobilje te perdorura

Shitet nga: Aferdita 22 Sht 11:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

380 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Kauqa per sallon te pershtatshem per studenta dhe per fjetje , 2 tresha , 1 dysh dhe 1 fotele . Cmimi 380 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim