Mobilje te perdorura

Shitet nga: Aferdita 17 Tet 19:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

320 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Mobilje per sallon dy treshe nje dysh nje fotele dhe qyshi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim