Mobilje te stilit Elizabetian te viteve 70/80

Shitet nga: Agron 12 Maj 11:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Mobiljet jane ne gjendje shume te mire.

Seti perfshine: 1 treulese + 2 fotele €500, 1 komode €300 dhe 1 tepiku €200 (pasqyra dhe tavolina nuk jane ne shitje)

Lokacioni Prishtine, Taslixhe I.

Ju falemnderit!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim