Mobilje treulese,dyulese dhe dy fotele shume pak..

Shitet nga: geni 28 Shk 00:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
mobile ne gjendje shume te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim