Mobilje treulese italian

Shitet nga: Driton 24 Pri 08:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes treulese (kahuc) shume te bukura dhe komode te sapoardhura nga Italia. Shes 2 prej tyre per shkake te mungeses se hapesires. Jane te reja dhe shume komode. Te interesuarit le te lajmerohen ne telefon. Cmimi I volitshem. Jane vetem dy cope. Detajet dhe ngjyren mund ta shihni ne foto. Jane shume te pershtashem per sallone dhe fjetje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim