Mobilje

Shitet nga: Mehmet 09 Pri 15:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes mobiljet . 1-2-3 , tavoline dhe komod . mesazh mos me dergoni se nuk ua kthej . FLM per mirekuptim .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim