Mobilje

Shitet nga: Mehmet 14 Pri 10:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
shes mobiljet 1+2+3 , tavolinen dhe komoden . Mesazhe mos me dergoni se nuk ua kthej . FLM per mirkuptim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim