Mobilje

Shitet nga: Mobilje 21 Sht 18:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes komplet garnituren e mobiljeve 3,2, dy fotele 2 karrika dhe jane 3 tavolina qe jane garintur me punim dore, nuk shtrihen, jane shume pak te perdorura dhe nuk jane gervishura, gjinden ne banes ne qender te Prishtines
Cmimi: 800 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim