Mobilje

Shitet nga: Daut 04 Tet 12:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes mobiljet shume pak te perdorura me qmim te volitshem ...per cilendo qe jeni te interesuar shihni fotot dhe na ahkruani ne viber per cmimet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim