Mobilje

Shitet nga: Afrim 23 Shk 15:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR   400 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten mobiljet si dhe komoda/mbajtese per TV
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim