Mobilje

Shitet nga: Leon 03 Jan 20:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Jane ne gjendje te mire te lekures ngjyr te bardhe dhe qmimi mund te diskutohet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim