Mobilje

Shitet nga: Daut 13 Jan 01:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes mobiljet : garniture tresh dysh nish , dhome per femije e paperdorur ne kese me shtrat komode dhe dollap per tesha me dy dyer ,dollap per tesha i madh me dyer me llagera , maqine t lamjes , frigorifer te ri beko te madh , komode per tv , komode per kpuca , tepih, tavoline , etj me cmime te volitshme na kontaktoni ne viber 045288662 per qmime
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim