Mobilje

Shitet nga: Sabri 17 Jan 20:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes mobilet tresh dysh dhe dy fotele te pordorura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim