Mobilje

Shitet nga: gent 15 Shk 13:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Dy kauqa 3-she nuk jan te dëmtuara perdoren për të fjetur dhe për të ndenjur jan në gjendje te regullt jan shum te rahatshëm.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim