Mobilje

Shitet nga: Mobilje 27 Shk 14:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten mobilje salloni 3 + 2 + 1
Mobiljet (kauqat) shtrihen dhe mund te shfrytezohen edhe per fjetje. Jane blere ne Maqedoni dhe fare pak jane te perdorura.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim