Mobilje

Shitet nga: Jeton 10 Mar 22:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

570 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten mobiljet ne gjendje te mire dhe me cmim te volitshem.

Numri kontaktues: +37744175345
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim