Mobilje

Shitet nga: Jeton 14 Mar 09:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten mobiljet me cmim te volitshem dhe ne gjendje te mire. Cmimi eshte i negociueshem. Numri kontaktues +37744175345
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim