Mobiljet 1.2 dhe 3 prodhime te Malajizisë.

Shitet nga: Muhameti 08 Shk 17:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes mobiljet 1.2 dhe 3
Jan te importuara nga Malajzia
Jan ne gjendje shume te mira.
Mund te shiqohen nga ana e juaj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim