Mobiljet 3+2+1+1 dhe komoda

Shitet nga: Mobilje 30 Sht 16:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Mobiljet 3 ules 2 ules dhe 2 fotele 100% nga druri dhe po ashtu komoda nga druri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim