Mobiljet 3 she 2 she 1 she

Shitet nga: Muli 20 Shk 10:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR   280 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten Mobiljet per sallon
3she 2shi dhe 1she
Per me shum info me tel
044-111-686
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim