Mobiljet e lëkurës

Shitet nga: Liri 19 Shk 14:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes mobiljet e lëkurës (1)Treulës dhe (2) Dyulës , janë të përdorura një vit dhe janë pa asnjë defekt.
Qmimi 700€ i diskutueshëm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim