Mobiljet e lekures, treules, dyules dhe tavoline

Shitet nga: enver 29 Mar 19:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Mobiljet jane te lekures dhe perfshin treules, dyules dhe tavolina
Mobiljet jane pake te perdorura dhe ne gjendje shume te mire
Mobiljet jane te pershtatshme per zyre dhe te tjera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim