Mobiljet e sallonit me tavoline dhe 3 tepiha

Shitet nga: ARDIAN 22 Dhj 21:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes mobiljet e sallonit 3 dhe 2 te dy shtrihen dhe jane ne gjendje te mire ,tavolinen dhe 3 tepiha njera per dhome te ndejes dhe 2 tjerat me te vogla rrumbullake.Te gjitha keto jane ne gjendje te mire dhe te gjitha kushtojne 300E
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim