Mobiljet e shtepise

Shitet nga: Veton 29 Gsh 07:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR   630 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shitet salloni me 4 shtreter dhe kthese se bashku me komod 300 euro. Shitet dhoma e gjumit me dy shtreter dhe komod te madhe 250 euro . Qmimet e negociueshme. Viber ose whatsapp +38649342436.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim