Mobiljet treules, dyules,Fotele

Shitet nga: V.R 19 Mar 10:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes mobiljet e lekures tresh, dysh, Fotele
Jan te ruajtne dhum dhe te rehatshme
Te interesuarit lajmrohen ne numrin
044-148-656
Qmimi 450€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim