Mobiljet

Shitet nga: Mobilje 18 Mar 13:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Urgjent shes mobiljet te perdorura, dhe ate:
1. vitrine (duhet perforcimi i deres) per 80 euro
2. rregalli (duhet perforcimi i deres) per 80 euro
3. rregalli duhet montimi i deres cila ekziston per 70
4. komoda per 60 euro, dhe
5. komodina per 60 euro.
Çmimet jane diskutueshme. Tel.045/50 20 40
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim